CO JSME DOKÁZALI A CO CHCEME ZMĚNIT

Vážení Zábřežané, milí sousedé,

komu a proč dát hlas v letošních komunálních volbách? Pokud si stejně jako my myslíte, že ZÁBŘEH MÁ NA VÍC, volte naši koalici! Na kandidátce najdete osobnosti a odborníky různých profesí, hrdé zábřežské patrioty, připravené předat zkušenosti svému městu, svým sousedům a našim dětem.

Na následujících stránkách Vám představíme naše kandidáty, program, vize pro Zábřeh i výsledky naší dosavadní práce pro město. V končícím volebním období jsme aktivně kontrolovali, připomínkovali, navrhovali a hlídali zájmy všech obyvatel. Chceme ale víc. Chceme Zábřeh posunout dál. Máme energii a zkušenosti, které město potřebuje pro svůj rozvoj.

Jak jsme pomohli zlepšit Zábřeh? Po dobu našeho čtyřletého působení na radnici jsme se podíleli na mnoha projektech pro rozvoj města. Stručně vám představíme ty, na které jsme nejvíc hrdí. 

Podpořili jsme rekonstrukci smuteční síně, revitalizaci sídliště Výsluní, rekonstrukci ulic, komunikací a chodníků, nové parkoviště před nádražím a za Kulturním domem, modernizace zázemí v areálu TJ Sokol, vybudování skateparku, nové workoutové hřiště na Výsluní a na Skaličce, vybudování kanalizace, vodovodu a komunikací ve Václavově, což výrazně zvýšilo životní úroveň tamních obyvatel. Cyklisté si mohou užívat novou cyklostezku Zábřeh-Leština, a brzy také Zábřeh-Postřelmov, které vznikly s naším přispěním. Za hodně důležité považujeme investice do školství. Podpořili jsme zateplení a rekonstrukce učeben ZŠ B. Němcové, rekonstrukci učeben a výstavbu dopravního hřiště pro ZŠ a DDM Krasohled. Podíleli jsme se na revitalizaci městského stadionu, modernizaci atletického oválu i rekonstrukci kuželny. V uplynulém volebním období se také podařilo zadat vypracování projektové dokumentace na stavbu domova pro seniory na ulici Sušilova. 

Jak vidíte, hodně dobrého se nám společně povedlo. Ale to nestačí. Stejně jako vy vnímáme problémy a nedostatky v Zábřeze, které je potřeba co nejdříve řešit a vyřešit. Přečtěte si náš program, tam to všechno je.

Věříme, že díky vaší podpoře v letošních volbách se nám podaří tyto vize přetavit v realitu. Chceme totiž ve městě realizovat skutečné projekty a obyvatelům předložit reálné výsledky, ne jen sliby a plány. 

Zábřeh potřebuje chuť tvořit, a tu my máme!

Naše vize

A co máme v plánu?